Říjen 2009

Prááááázdniny...Juhůůůů:)

27. října 2009 v 10:54 | ...Vanesska... |  *Bla bla*
Ahojte všichni....

Tak jsem tu zase...to ste rádi,že? :D Já vím:D Ne kecám....tak jak se všichni máte? Jakpak si užíváte prázdniny? Pište do komentíků;)

Jinak...chci sem přidat jedno video....ale netýká se HSM....týká se SS(SuperStar),tak doufám,že vám to nevadí....chci sem dát tu jejich společnou písničku protože se mi fakt líbí a myslím,že je hodně povedená:) A já se na SS koukám pravidelně,tak doufám,že vám to nebude vadit...? Jinak..co vy a SS? Koukáte na ní? Komu fandíte?

Tak zatím papa a tady je to video :-*


Happy birthday Zac:-*♥

18. října 2009 v 11:26 | ...Vanesska... |  *Zajímavosti atd.*
Dobré ráno děcka:)

Právě jsem vstala...a hned co jsem vstala,tak jsem si vzpomněla,že má Zac dneska 22 narozeniny. Tak mu tímto chci popřát Všeeechno nejlepší k narozeninám! Hodně štěstí,zdraví,lásky,pravých přátel...hodně úspěchů v životě a taky ať jim ten vztah s Vanessou vydrží-navždy!:)
So...Happy birthday Zac...We LoVe YoU!!!:-*


Nesnídám,nesvačím...já to prostě nestačím:D

15. října 2009 v 21:41 | ...Vanesska... |  *Bla bla*
Čágo:D

Tak sem zase tu..po dlouhé době...mooc se všem omlouvám,že sem nic nepřidávám ale já prostě nemám žádnej čas....a omlouvám se hlavně mým SBéénkům,které vůbec nestíhám obíhat...a to mě dost mrzí!:( Mám teďkon hodně školy..a navíc sem začala chodit na herectví..takže se ještě do toho učim monology a tak...takže fakt nestíhám:(

Tak to je asi všechno co teďkon napíšu..jelikož jsem hrozně unavená...a je mi šílená zima...
Tak se s vámi dneska loučim...papa a dobrou noc...Miluju Vás:-*