Listopad 2009

SONC 1.kolo

25. listopadu 2009 v 10:51 | ...Vanesska... |  *Zajímavosti atd.*
Tááákže SONC začíná! Je tady první kolo! A jelikož se přihlásilo jen 5 lidí,tak se od začátku bude vypadávat jen po jednom:) Takže si začněte shánět hlásky;)

1.KajushQa
Celebrita-Honza Bendig
Blog-www.honza-bendig.blog.cz

2.ČiKiTkA
Celebrita-Taylor Lautner
Blog-www.cikinaka.blog.cz

3.Verča
Celebrita-Vanessa Hudgens
Blog-www.verunicinblog.blog.cz

4.Marci
Celebrita-Zac Efron
Blog-www.marci-4ever.blog.cz

5.Titusabrl
Celebrita-Jonas Brothers
Blog-www.me-graphic.blog.cz

Happy birthday Lucas:)

23. listopadu 2009 v 16:09 | ...Vanesska... |  *Zajímavosti atd.*
Čaute:-P

Táááááákže dneska slaví své 25té narozeniny Lucas Grabeel....doufám,že všichni vědí o koho jde...? A pokud ne,tak je to herec z muzikálové filmu HSM1,2 a 3...a hrál tam Ryana Evanse:)

Takže mu přeju všeeeechno nejlepšííííí k narozeninám...hodně štěstí,zdraví,úspěchů............
So...HAPPY BIRTHDAY LUCAS....AND We LoVe YoU!!!!:)¨


15.Diplom

16. listopadu 2009 v 22:05 | ...Vanesska... |  *Pro mě*
Děkuju...je moc klásnej...♥

Happy birthday Monique and Stella:)

13. listopadu 2009 v 11:41 | ...Vanesska... |  *Zajímavosti atd.*
Čuuuuuus......

Dnes je 13.listopadu a to znamená,že narozeniny slaví Monique Coleman(29) a Stella Hudgens(14). Takže....blahopřeju oboum dvoum....VŠECHNO NEJLEPŠÍÍÍ!!!! Hodně štěstí,zdraví,lásky,přátel(těch pravých) atd.atd.atd.....prostě HAPPY BIRTHDAY BOTH!!!!! We LoVe YoU!:-*

A teď bych vám chtěla ještě něco říct...takže hodně mě mrzí,že se do mojí SONC zapsal jen jeden člověk a to je KajushQa....té samozřejmě mooooc děkuju!!!! Ale jsem hodně zklamaná protože sem myslela,že se přhlásí víc lidí než jen jeden....takže vám dávám ještě jednu možnost....a taky mě hodně mrzí,že mě moje SB vůbec neobíhají..např.Natashka,Barunqa,Miss.Kate.......
Tak doufám,že se to změní....tak se teda zatím mějte..papa a ještě jednou Monique a Stelle všechno nejlepší:)SONC-přihláška:)

7. listopadu 2009 v 19:54 | ...Vanesska... |  *Zajímavosti atd.*
Ahojte všichni(SBéé)

Jsem se nudila,tak mě napadlo,že udělám SONC(soutěž o nej celebritu),takže doufám,že se přihlásí hodně lidí...a taky doufám,že se zapojí hlavně moje SBéénka!

Jak to bude probíhat: Takže až se do SONC přihlásí aspoň pár lidí,tak udělám anketu(mělo by se přihlásit 10 lidí,dyž to bude míň,tak neva ale víc jak 10 ne)...a vy si pak budete schánět hlásky...první kolo se bude vypadávat po dvou...což znamená,že dyž se vás přihlásí 10,tak v prvním kolem vypadnou 2...takže vás bude 8...a od druhého kola budete vypadávat po jednom.Mno a odměnu dostanou ti co budou na prvním,druhém a třetím místě.Jo a ještě něco...celebrity se nesmí opakovat..každá celebrita tady musí být jen jednou. Tak to je snad všechno...dybyste měly nějaké otázky,tak mi napište do komentů;) a jinak už se můžete začít přihlašovat.Tady je přihláška;)

1.Přezdívka
2.Celebrita se kterou budeš soutěžit
3.tvůj blog

Tak začněte...těším se!:-*